ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ימין ושמאל רק חור וחור 
 
 
רויטרס ועידו רוזנטל

מיקרוסופט הודיעה על פרצת אבטחה שקיימת כמעט בכל מערכות ההפעלה שלה והוסיפה צימוק בצורת חור בנגן המדיה; והחדשות הפחות טובות: הפעם לא כל כך פשוט לתקן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט הודיעה אמש על בעיית אבטחה "קריטית", הקיימת ברוב מערכות ההפעלה שלה, ומאפשרת לכל האקר להיכנס לכם למחשב ולרחרח שם (בדומה לפרצה שאפשרה את התפרצות וירוס הבלאסטר).

החברה הודיעה כי פרצת האבטחה קיימת במערכות Windows NT, Windows 2000, Windows XP ו- Windows Server 2003 והדגישה כי עד עתה לא ידוע לה על מחשבים שהותקפו דרך הפרצה.

חברת eEye, שהודיעה למיקרוסופט על הבעיה כבר לפני חצי שנה, מתחה ביקורת על הזמן הממושך שלקח לתאגיד מרדמונד להוציא טלאי אבטחה שיטפל בה. מארק מייפרט, ממייסדי החברה, אמר כי החברה פנתה על החברה לפני יותר מ-200 ימים ומשך הזמן שלקח להם לטפל בבעיה הוא פשוט טירוף."גם הרשתות המאובטחות ביותר שפועלות על חלונות, חשופות לגמרי לפרצה הזו".

במיקרוסופט הגיבו להאשמה ואמרו כי לקח להם המון זמן לתקן את הבעיה משום שהם רצו לטפל בה כמו שצריך.
 

איך פותרים את הפרצה?

כרגיל, ברגע שמיקרוסופט מודיעה על פרצה, היא מגבה אותה בטלאי אבטחה שניתן להורדה מאתר WINDOWS UPDATE. הוראות מפורטות ניתן למצוא באתר מיקרוסופט, הבעיה היא שעקב התקפותיו של וירוס ה-mydoom, הוא לא ממש מתפקד רוב הזמן.
 

ואחרון חביב

אז אחרי שתיקנתם עכשיו את מערכת ההפעלה ובשבוע שעבר תיקנתם את דפדפן האקספלורר שלכם, למה שלא תקדישו כמה רגעים לנגן המדיה שלכם? מסתבר שבו, גם בו, מסתתרת פרצת אבטחה חביבה שמאפשרת לשתול בקבצי המדיה פקודות שיגידו למחשב שלכם מה לעשות בזמן שאתם רואים סרט. את הבעיה הזו, תפתרו על ידי הטלאי הבא (ושוב, בהנחה שאתר מיקרוסופט יפסיק לגמגם).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by