ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הסקוטלנד יארד בעקבות הבתולה הסוררת 
 
 רוזי, את בטוחה שאת רוצה למכור את זה?    
 
מערכת חיים ברשת

סטודנטית בריטית בת 18 שקיבלה חום מגובה שכר הלימוד החליטה למכור ברשת את בתוליה למרבה במחיר. עכשיו מבררת המשטרה אם מדובר בעבירה על החוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת בריטניה מתחבטת בימים האחרונים כיצד להתייחס אל תלמידה בת 18 שהעמידה למכירה ברשת האינטרנט את בתוליה. על פי דיווח אתר ה-BBC, בודקת המשטרה האם הדבר יכול להיחשב כעבירה על החוק.

רוזי רייד, הלומדת בפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת בריסטול, אמרה כי היא רוצה את הכסף על מנת שתוכל לסיים את חוק לימודיה מבלי להיקלע לחובות כספיים מיותרים. לפי הפרסומים האחרונים הפסיקה רייד את המכירה הפומבית, שבה החלה בסוף ינואר, כשזו עמדה ביום ראשון על סכום של £8,400 (שהם כ-₪70,00).
 
 
דובר משטרת אבון וסומרסט אמר כי המשטרה בודקת את המקרה. לדבריו "מדובר במקרה משונה כי הוא בהחלט יושב אי שם בתחום האפור. אנחנו מתייעצים כעת במומחים משפטיים. אני סבור כי מדובר בעבירה על החוק כיוון שיש בה שידול לזנות, אולם לפני שננקוט פעולה כלשהי, אנחנו בודקים את הנושא מבחינה משפטית".

ג'ס קמרון, זוגתה של רייד, הכריזה עוד בתחילתו של כל העניין כי היא תומכת בחברתה: "אני תומכת בה לחלוטין ומקווה שלא יאונה לה כל רע. אני לא אהיה איתה שם בחדר, אבל בהחלט אהיה בקרבת מקום. הכעס שלי הוא על כך שרוזי נאלצת לעשות כזה דבר כדי לשלם שכר לימוד". ג'ס הוסיפה כי "אם היא הייתה עומדת לשכב עם אישה אחרת הייתי נפגעת, אך מכיוון שאני יודעת שהיא לא שמה על גברים, אם היא תעשה את זה אני אתמוך בה".

ואילו ג'ני רייד, אימה של רוזי, הביעה הסתייגות מצעדה של ביתה: "היא סיפרה לנו על כך ברגע שהיא הבינה שזה עומד להיות מדווח על ידי התקשורת. ניסינו להניא אותה מכך. אמרנו לה שאנו מעדיפים שהיא לא תעשה את זה, ובהחלט מקווים שהיא תיסוג מכל העניין".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by