ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות נענע היי-טק: מהאקרים ועד דיסני 

חדשות נענע היי-טק: מהאקרים ועד דיסני

 
 
יוני  שדמי

האקרים עוצרים סוכני בולשת, בלייקוס מחפשים לעשות קצת ג'ובות במהירות, ובדיסני שוב יוצאים למסע קניות אונליין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האקרים, אנשי תקשורת וסוכני בולשת. דפקון.
 האקרים, אנשי תקשורת וסוכני בולשת. דפקון.   
הוועידה הכמעט-רשמית השנתית השביעית של קהיליית ההאקרים נסגרה ביום ראשון, עם משחק "תפוס את הסוכן הפדרלי" המסורתי (בו מועלים על הבימה הראשית אנשי הבולשת הפדרלית, ונחקרים בהתנדבות על ידי ההאקרים בקהל). האירוע המרכזי ב"דפקון" השנה היה שיחרורה הרשמי של גרסה חדשה של "back orifice", מתוכנות הההאקינג הנפוצות בעולם.
הסיפור המלא מווירד
 

אבל גם אנחנו רוצים אי-קומרס

לייקוס, הפורטאל השלישי בגודלו בעולם, הצטרף גם הוא לחגיגת המכירות הפומבית שמשתוללת באינטרנט, והציג את שירות "לייקוס אוקשינס", שמציע גם הוא, כמה מפתיע, שירות חינמי של מכירות פומביות. הרווח של לייקוס יגיע מגביית אחוזים מהמוכר על כל מכירה שמתבצעת בהצלחה באתר.
הסיפור המלא מניוז.קום
 

יחד, כן קדימה יחד

מאקסייט עד יאהו. הקואליציה.
 מאקסייט עד יאהו. הקואליציה.   
דיסני הכריזה אמש שהפורטאל שלה, go.com ישולב עם הפורטאל infoseek. שווי העסקה, מעריכים אנליסטים, עולה על שישה ביליון דולר.
העסקה, שעדיין צריכה לעבור את אישור בעלי המניות, תוסיף לאינפוסיק את הנכסים המאוד שווים של דיסני, שכוללים, בין השאר, את האתר הרשמי של דיסני ושל האוסקר, ואת אתר החדשות של ABC.
הסיפור המלא מזי-די-נט
 
 

תשעת הגדולים

תשע מחברות האינטרנט הגדולות בעולם הכריזו ביום שני על הקמת netcoalition.com, שדולה שתפעל "למען קידום האינטרסים של האינטרנט במערכת הממשל". על מקימי השדולה נמנים ענקים כגון יאהו!, אמריקה אונליין, אמאזון ועוד. "מטרת netcoalition.com", אמר לרויטרס דניאל אברט, ראש השדולה, "היא לעזור לקונגרס להבין את המשמעויות הרבות שמאחורי עלייתה של רשת האינטרנט".
הסיפור המלא מיאהו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by