ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיקה בטעם בנזין 

נשיקה בטעם בנזין

 
 
איל שפירא

אלה, קו חמש, 22:30

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(צילום: איל שפירא)
 (צילום: איל שפירא)   

יגידו מה שיגידו, יש קסם מיוחד בחיי הרווקות. כשאת רווקה, כמאמר הקלישאה, את כמו דבורה המתעופפת מפרח לפרחו טועמת סוגי צוף שונים. אבל צוף בטעם של בנזין?

היא היתה מזכירה בחברת היי-טק, הוא היה ליצן. "אבל לא סתם ליצן, מהמעצבנים האלה ברחוב. ליצן מקצועי כזה, עם ידיים שנולדו לג`אגלינג, רפרטואר היסטרי של פרצופים לכל דרישה, וכל שאר החבילה". אבל הקיק האמיתי שלו היה יריקת אש. זה היה הספציאליטה שלו. האהוב מכולם. "תן לו רק לירוק אש. שעות. ימים שלמים. אש זה הקטע שלו".

נכון, אחלה להתגאות בפני החברות, וחוץ מזה, אין כמו יריקת אש להחייאת מפגשים חברתיים רדומים. אבל רק מי שהתנשקה עם יורק אש מקצועי, יודעת שחיי הזוהר יכולים להיות מרים. מרים-בנזין.

 
גבוה, מצחיק, טוב-לב, אינטליגנט. מה עוד יכולה בחורה לבקש? טעם של בנזין בפה. על זה נפל כל העסק. "`לכל סיר יש מכסה`, הוא אמר לי, ותמיד עניתי, `כן, אבל הסיר והמכסה הזה לא מתאימים`". ככה קמה והלכה.

יורק האש לא ויתר. הוא הגיע למקום עבודתה בצהריי היום. חברת היי-טק מונפקת, שטיחים מקיר לקיר בעובי של סטייק, ריהוט פוסט-מודרני. הכל מעוצב בקפידה. והנה הוא מגיע, יחף, פרוע, מחייך. כמו צועני שנקלע למוזיאון וינאי. "תאמין לי, פדיחה. לא היה לי איפה להתחבא, הוא רץ אלי, חיבק אותי, ירק קצת אש בשביל הדרמטיזציה, הוציא מהתרמיל הישן שלו סיר קטן ומכסה גדול ואמר לי: `הנה, המכסה אמנם גדול מדי, אבל בכל זאת הוא מכסה את הסיר, לא?`. חמוד".

חמוד, אבל זה לא ממש עזר לו. כי אם אתה רוצה להרשים בחורה, אולי כדאי שלפחות תשתמש במי-פה אחרי הבנזין. 
 
לתגובות: eyalsh1@ibm.net
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by