ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לידיעת הפריט הסודי 
 
 פירצת אבטחה. אילוסטרציה: רויטרס   
 
מערכת חיים ברשת

אישיות בכירה – אל חשש! וירוסים נוספים פועלים בעקבות MyDoom והופכים מחשבים ולפטופים אבודים ללא רלוונטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני וירוסי תולעת חדשים מנסים לנצל את המומנטום ולרכב על ההייפ של MyDoom, הווירוס תולעת הכי חם כעת ברשת. MyDoom, שגירסתו הראשונה הפילה את האתר של SCO, הוליד לפני שבוע ואריאנט, MyDoom.B, ששם לעצמו כמטרה את האתר של מיקרוסופט.

שתי התולעים החדשות הופיעו לראשונה אתמול (שני), וככל הנראה נכתבו בידי מי שכתב את וירוס MyDoom המקורי. הווירוסים משתמשים בחור אבטחה שיצר MyDoom כדי לחדור למחשב.
 
 
"DoomJuice", או "Myjuice" אחד הווירוסים, שם לעצמו כמטרה את חברת מיקרוסופט, רק שבניגוד לקודמו MyDoom.B, הוא גם הצליח במשימה. לפי חלק ממומחי האבטחה וכן לפי חברת מיקרוסופט, לא מדובר בווירוס חדש, אלא בווריאנט נוסף, "Mydoom.c". כך דווח ברויטרס.

וירוס תולעת נוסף שמנצל את פירצת האבטחה שהותיר אחריו MyDoom מכונה Deadhat, והוא נפוץ דרך רשת החלפת הקבצים, סולסיק. הווירוס מסיר את MyDoom מהמחשב הנגוע, מתקין את עצמו במקומו ואז ממתין להוראות הופעלה מבחוץ.

וינסנט גלוטו, מצוות האבטחה של Network Associates, אמר ל-Dow Jones כי התולעים החדשות לא מגיעות כקובץ המצורף לאימייל, כמו MyDoom, אלא מחפשות דרך האינטרנט מחשבים שלא תיקנו את פירצת האבטחה שיצר הווירוס המקורי, ואז מתקינות את עצמן על המחשב הנגוע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by