ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחה עשירה ומאושרת 
 
 
מערכת חיים ברשת

דיסני חתמה על הסכם עם מיקרוסופט, לפיו ענקית התוכנה תספק לה טכנולוגיה למניעת העתקת קבצי וידאו; דיסני חתמה על ההסכם לקראת השקת שירות למכירת סרטים באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאגיד הבידור רב הזרועות וולט דיסני חתם על חוזה רישוי לטכנולוגיה של מיקרוסופט המשמשת למניעת העתקת קבבצי מדיה דיגיטליים. החברות הכריזו על ההסכם ביום ראשון.

דיסני, שבשנה שעברה היו האולפנים הרווחיים ביותר בהוליווד, הכריזו כי ישיקו שירות הורדת סרטים בתשלום באינטרנט עד תחילת 2005. לשם כך חתם התאגיד על רישוי לטכנולוגיה לניהול זכויות יוצרים דיגיטליות (Digital Rights Management ) של מיקרוסופט.
 
 
טכנולוגיית ה-DRM מונעת העתקה והפצה בלתי חוקית של קבצי וידאו ואודיו דיגיטליים. מדיסני נמסר כי התאגיד זקוק לטכנולוגיה כדי לא להגיע למצב של אובדן שליטה על התוכן. על העסקה אמר לרויטרס וויל פול, בכיר במיקרוסופט, כי "הם (דיסני) לא רוצים שתעשיית הסרטים תלך בדרכה של תעשיית המוזיקה".

"אנחנו מתכננים למכור תוכן גם דרך אתר האינטרנט שלנו, וגם דרך אתרי מתווכים", אמר המנהל האסטרטגי של דיסני, פיטר מרפי. ההסכם בין דיסני למיקרוסופט דומה להסכם מ-2003 בין מיקרוסופט ל-Time Warner, בעלת אולפני Warner Bros.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by