ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר מיקרוסופט נכנע לתולעת 
 
 אתר מיקרוסופט אחרי מתיחת פנים   
 
צבי טלית

2:0 לתולעת – שבוע אחד אחרי שהצליחה להפיל את אתר חברת SCO, הצליחה התולעת להאט את עבודת אתר הבית של חברת התוכנה הגדולה בעולם, ואף להפילו לסירוגין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שבוע לאחר שהצליחה להפיל את אתר האינטרנט של חברת SCO, יכולה לזקוף לעצמה תולעת האינטרנט הנבלולית, MyDoom, ניצחון חשוב נוסף לאחר שהצליחה לגרום להצפתו ולהפלתו של אתר הבית של חברת מיקרוסופט.

התולעת הנודניקית ביותר שביקרה את מחשבינו לאחרונה, ושמציפה כבר במשך שבועיים את תיבות הדוא"ל באשר הן, תוכנתה במקור כך שתתקוף את אתר הבית של חברת SCO. ואריאנט חדש של הווירוס, שהתהדר בשם המקורי MyDoom.b, תוכנת לבצע מתקפת מניעת שירות (DDOS – הצפת אתר בבקשות מידע) על אתר מיקרוסופט החל מיום שלישי שעבר.
 
 
אתר חברת מיקרוסופט הצליח דווקא לעמוד יפה בפרץ כמה ימים, אבל לא לעולם חוסן. מסתבר שגם חברה בסדר הגודל של מיקרוסופט לא יכלה להתמודד מול צבא הזומבים שהעמידה התולעת, אשר כל מחשב שהיא הצליחה להדביק (ויש לא מעט כאלה) צורף למעשה למתקפה כנגד מיקרוסופט.

חברת אבטחת המחשבים הבריטית mi2g דיווחה כי כבר במהלך סוף השבוע החל אתר מיקרוסופט לקרטע, ואנשים שניסו להכנס אליו ממספר ערים גדולות בארה"ב, אירופה ואסיה, לא יכלו לגלוש באתר. גם היום (שני) ממשיך האתר לקרטע, גולשים רבים לא מצליחים להכנס לאתר, ואלו שכן מצליחים, מדווחים על כך שזמן הטעינה של כל עמוד ארוך במיוחד.

יו"ר חברת האבטחה, די.קיי. מאטאי הזהיר: "התולעת הזו עדיין משתוללת. היא צברה מומנטום במהלך 48 השעות האחרונות. מדובר במגיפה מסוכנת בקנה מידה עולמי. כבר עתה יש למעלה ממיליון מחשבים שנדבקו ובהם נפערו דלתות אחוריות שמאפשרות את שידרוג הווירוס כך שיוכל לתקוף גם את מיקרוסופט". לדבריו התולעת אמורה להמשיך ולתקוף עד הראשון במרץ, מה שמבטיח כי זה לגמרי לא הסוף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by