ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משחק החיים 
 
 ``רציתי אותך עוד מההפגנה הראשונה נגד הגדר``   
 
אסף גנדלר, גיימר

חיי המין שלכם בקאנטים? מפנטזים על דייטים סדרתיים וניסיונות פיתוי אבל כל פעם שאתם מנסים להתלבש כמו שצריך אתם נראים כקורבנות אופנה? אל דאגה – משחק חדש יאפשר לכם לשחק את המשחק. כן, גם אם אתם מכוערים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת 'רוטובי' הגרמנית הודיעה היום כי משחק הניהול החדש שלה, סינגלס: Flirt up your life, יגיע לחנויות אירופה בתחילת חודש אפריל. המשחק החדש מנסה לחקות את ההצלחה של סדרת הסימס, תוך כדי שהוא פונה לקהל בוגר יותר.

'סינגלס' יכלול את כל האפשרויות שהפכו את הסימס למצליח כל כך: האפשרות לרהט ולעצב בית משלכם, לשוחח עם דמויות אחרות, לעבוד, לבלות ולשפר בהדרגה את דמותכם. עם זאת, הדגש העיקרי של 'סינגלס' הוא למערכת היחסים עם בני הזוג השני.
 
 
בתחילת המשחק יבחר השחקן שתי דמויות מבין 13 דמויות שונות. שתי הדמויות יגורו כשותפות באותו הבית, וככל שהמשחק יתפתח, יהיה על השחקן ליצור מערכת יחסים רומנטית ומשגשגת עם בן/בת הזוג הוירטואלית. בדומה לסימס, למשחק אין למעשה סוף - שיפור מערכת היחסים באופן מתמיד, לצד הכנסת כספים רבה יותר לשיפור הדירה המשותפת, צפויים להחזיק את השחקנים ב'סינגלס' עסוקים לזמן רב.

איכויות ההפקה של 'סינגלס' צפויות להיות גבוהות: הגרפיקה התלת מימדית של המשחק נמצאת כמה דרגות מעל זו של הסימס המקורי, הצליל והמוזיקה במשחק טובים למדי, ועלילות הזוג בדירה המשותפת נכתבו על ידי כותבים לסדרות טלוויזיה בריטיות. עם זאת, שימו לב כי המשחק מיועד לקהל בוגר בלבד – שחקנים שיצרו מערכת יחסים משגשגת, יגלו כי 'סינגלס' כולל סצינות עירום בין הדמויות התלת מימדיות במשחק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by