ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מוכרים בלבד 

מוכרים בלבד

 
 
הילה בקמן

אחרי אתרים, סרטים ושירים, הטרנד החדש של הרשת הוא מכירה של בני אדם; הילה בקמן על הדרכים שלכם לעשות כסף מעצמכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פריחת העסקים המקוונים ברשת הוכיחה שהיא יכולה לשמש פלטפורמה לא רעה לעשיית רווחים עבור כל מי שיש בידיו מרכולת להציע. יחד עם התרחבות ערוצי הסחר, הורחב גם המושג סחורה, על ידי אנשים מחוסרי משאבים כלכליים או ידע עסקי (לפחות במובן המסורתי), שחשקו גם הם לנגוס בנתח השוק החדש. חישוב פשוט העלה כי כל מה שעומד לרשותם הוא יצירתיות, מרחב פרוץ וגופם, והם רתמו את אלה לצורך גריפת רווחים.

האם לאדם יש ערך כספי? האם אפשר לתמחר אותו?

גם אם חשבון הבנק שלכם מצומק או נסוג, גם אם עגלת סופר יכולה להכיל את כל רכושכם, אתם, כשאר בני האדם, שווים הרבה, אבל הרבה יותר ממה שהעזתם אי פעם להעלות על הדעת. מסתבר, שכולנו, כשפורטים אותנו לנוזלים, רקמות ואיברים, שווים יותר מ-45 מיליון דולר. איך 45 מיליון? ובכן, כך. ומה לגבי ערככם המופשט, שנאמד על פי היבטים שונים של הוויתכם האנושית? השקלול כאן .
 
 
כליה, לב, דם, זרע, ביציות, ריאה ואפילו שיער - כל אלה הן יחידות אורגניות ששוות כסף. ומה לגבי חזה גברי, לכאורה משטח סחוסי מצופה עור וחסר ערך של ממש. אבל באינטרנט, גם הוא, משולל הערך, גם אם בבעלותו של בחור שלא בהכרח גורם לנשים או לגברים לרייר אינסטקטיבית, יכול לשמש מקור פרנסה לא אכזב כלוח מודעות.
 
 
אבל אדם הוא יותר מסך איבריו. יש בו גם תכונות מועילות כנחמדות, קשב, כושר שיחה והומור. אם נדמה לכם שלאלה אין מחיר, זה רק כי נדמה לכם. בעלות של קרוב ל- 20 דולר לשעה, יכולים אנשים שזקוקים לחברה, לשכור את פול שישוחח אתם בטלפון או באימייל, יתלווה אליהם לקפה, למסיבה, לקולנוע, לארוחה, לטיול רגלי, ולכל פעילות חוקית אחרת. מומלץ, אגב, לעיין בחוויותיו של פול מהמפגשים שקיים.

ואם כבר חבר, אז למה לא לשכור חברה כושית יצירתית, שמתבטאת ברהיטות, ידידותית ומושכת, שתמצב את מעמדכם כעדכניים שבחבורה, שתוסיף גוונים אחרים לחייכם המונוכרומיים, תמורת כמה מאות דולר בלבד.

 
 
 
במובן מסויים החפצים שלנו, שאספנו במשך חיינו, הופכים לחלק בלתי נפרד מהזהות שלנו. ג'ון פרייר, החליט יום אחד להשיל מעליו את זהותו ולהציע למכירה פומבית ב- Ebay , במחיר התחלתי של דולר אחד בלבד, את כל מה שהיה ברשותו, ובכלל זה את שיניו התותבות, צילומים אישיים, תקליטים אהובים ומוצרי היגינה, למרבים במחיר. בסוף הוא מכר גם את הדומיין של all my life for sale , שהכיל את קטלוג המוצרים, וכעת הוא בבעלותו של המוזיאון לאמנות של אוניברסיטת איווה.ולסיום, אם כבר יש מחיר לבני אדם, אז למה לא להתברקד?
 
עכשיו, כשאתם מודעים לערככם הכספי, שאו בגאון את שלל איבריכם ואוצר תכונותיכם הטובות. הוקירו אותם, שמרו עליהם והתייחסו אליהם בכבוד, כי יתכן שיום אחד, הם יהיו הנכס היחידי שעומד לרשותכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by