ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בלוגלמור 
 
 יומני היקר, בגללי הלמו במעצר. הבלוג של ynet   
 
עידו קינן

הבלוג הראשון של ynet, "קטעי קישור", הושק אתמול (ד'); יעסוק בנושאי מחשבים ואינטרנט, ואמור לאפשר לגולשים לכתוב בו במודל של סלאשדוט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"ynet קלטו את ההיסטריה והחליטו שגם הם חייבים להיות שם", חשבנו לעצמנו כשדלף צילום המסך של מערכת הבלוגים של האתר, בנובמבר אשתקד. אבל גורם ב-ynet הסביר אז שמדובר במערכת פנים-קהילתית בסגנון "רשימות". אתמול (רביעי) הושק בערוץ המחשבים של ynet הבלוג הראשון בסדרה, "קטעי קישור", והוא עושה קולות של עיתון.
 
 
"'קטעי קישור' הוא בלוג קבוצתי העוסק בתחום הרחב של מחשבים, אינטרנט וטכנולוגיה", נכתב בהודעת ההשקה של הבלוג. "יומני הרשת החדשים של ynet אינם יומנים אישיים [...]. כפי שניתן לצפות מהגוף החדשותי-תוכני המוביל ברשת הישראלית, ynet מאמץ את הפורמט של יומני הרשת לטובת שיפור הדיווח החדשותי". כלומר, הבלוגים הם נושאיים-חדשותיים, וירכזו רשומות (פוסטים) הקשורים בנושאים אותם מסקר ynet. הגולשים יכולים גם להגיב לרשומות, ולראשונה באתר ישראלי מוביל, ניתן לצרף לתגובה לינקים.

"קטעי קישור" יעסוק במחשבים, אינטרנט ומדע, כל מה שגל מור, עורך ערוץ המחשבים והמדע של ynet, עשה לגמרי לבד במדורו "מצב הרשת", שנסגר באוגוסט. "היומן ינוהל על ידי מערכת ערוץ המחשבים ויאפשר גם לכם להשתתף", נכתב בהודעה, מה שאומר שממש כמו בסלאשדוט, הגולשים יוכלו לכתוב בבלוג הזה, בכפוף, כמובן, לתנאי העריכה של ynet.

או, כניסוחה המרגש של ההודעה: "אם הקטעים שיתקבלו במערכת יעמדו בסטנדרטים הדרושים, הם יפורסמו יחד עם קטעים של עיתונאים" (!).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by