ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ואף על פי כן, זַבֵּל יֵזַבּל 
 
 
מערכת חיים ברשת

למרות הניסיונות, הסינונים וההצהרות החוזרות ונשנות, מסתבר שכל כתובת אימייל פרוצה לכל ספאם אפשרי; בינתיים צריך להשקיע המון זמן כדי לפרוץ את ההגנות, אבל גם זה עוד ישתנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יכול להיות שכל הניסיונות, המחקרים וההצהרות נגד דואר הזבל לא יעזרו בכלום? ההערכות הן שכשישים אחוזים מהדואר האלקטרוני שנשלח היום הוא דואר זבל וכי ככל שכתובת הדואר שלכם קיימת יותר זמן, כך גדל הסיכוי שתקבלו דואר זבל.

היום מדווח אתר ה-bbc על חוקר בשם ג'ון גרהאם קאמינג שטוען כי גילה דרך פשוטה שיכולה לעבור בקלות את כל פילטרי הספאם שנמצאים היום בשוק.

גרהאם הוא חוקר אנטי-ספאם שמנסה להילחם בתופעה המעצבנת על ידי הבנת דרכי העבודה של הספאמרים. גרהאם הפעיל פילטר לסינון דואר זבל בדרך ההפוכה כדי לגלות אילו מילים צריך להכניס לתוך האימיילים על מנת "לעבוד" על הפילטרים החיוביים.

הפילטרים הללו, שנמצאים כבר במרבית תוכנות הדואר הפופולריות, סורקים את ההודעות שמתקבלות במטרה למצוא מילים שקשורות בד"כ להודעות ספאם (מי אמר ויאגרה צמחית?).
 
 
גרהאם שלח לעצמו עשרת אלפים אימיילים, כל אחד מהם עם מילות איפיון שונות. את האימיילים שעברו את הסינון סרק גרהאם על מנת לבודד את המילים שהצליחו להתל במסננים וכך יצר לעצמו רשימה של מילים שיעברו כל מסנן אפשרי.

למרבה המזל, שיטתו של גרהאם דורשת המון השקעה לגבי כל כתובת משום שעדיין צריך לברר מה המילים הרלוונטיות לכל תיבה. אז מצד אחד הספאמרים השונים יצטרכו לחכות לפני שהם מניפים את ידיהם בתנועות ניצחון. למרות זאת, כפי שאנחנו מכירים את העולם הטכנולוגי ואת הדרך שלו להתמודד עם בעיות כאלה, יכול להיות שהם צריכים להתחיל לעשות חימום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by