ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פרח נתתי לנורית 
 
 
עידו רוזנטל

והיא נתנה ליעקב שנתן לאיימי שנתנה לצ'אנג לי; שירות חדש של ICQ יבקש לתת לכם בדיוק את מה שאתם הכי צריכים – חברים טובים, והרבה; פרסום ראשון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם אני חבר של צביקה, וצביקה חבר של דנה, יש סיכוי לא רע שאני עשוי למצוא את דנה מעניינת. הרעיון הפשוט הזה זכה לשם ההייפי-סוציולוגי "רשתות חברתיות". ועכשיו ICQ, שתמיד ידעה לחבר בין אנשים עם טעם דומה – במוזיקה, באופנה, בסרטים, בתחביבים – נכנסת לתחום הזה, בו תנסה לחבר בין אנשים בעלי טעם דומה באנשים. לחיים ברשת נודע כי החברה השיקה שירות ניסיוני כזה, בשם ICQ Universe.
 
 
ICQ הישראלית, הנמצאת בבעלות ענקית האינטרנט האמריקאית AOL, היא האחרונה בשורה מכובדת של חברות שקלטו את הפוטנציאל של הרשתות החברתיות. הראשונה שעשתה את זה בגדול היא Friendster, שביקשה לדעת מי החברים שלכם כדי לומר לכם מי אתם, ובעיקר כדי להגיד לכם מה אתם עושים מחר בערב. ההצלחה של פרנדסטר הביאה לשלל רעיונות חדשים, כמו LinkedIn שביקש להרחיב את מעגלי חיפוש העבודה שלכם; Orkut של גוגל, שאך זה הושק וכבר דיווח על יותר משלושה מיליון אנשים שביקשו להירשם אליו; ואפילו אתר Dogster שמבקש למצוא לרקסי שלכם את החברים הראויים לכלב ברמתו.
 
 
על פניו, ICQ Universe לא ממציא את גלגל הגלישה הסוציאלית מחדש. אחרי שמישהו יזמין אתכם פנימה, תוכלו ליצור רשימת חברים משלכם ולהצטרף לעוד קבוצות חברים. בשלב זה, תוכלו לקבל הזמנה רק אם אתם מקורבים למי מעובדי ICQ, או חבריהם, או חברי-חבריהם, ואולי לאחד מהם יש MyDoom.

מחברת AOL לא נמסרה תגובה לידיעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by