ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
טמגוצ'י עושה קאמבק! 
 
 
צבי טלית

פעם החיים היו פשוטים, הטמגוצ'י דרש בסה"כ אוכל, מים ושילטפו אותו מדי פעם. הגרסה החדשה עומדת להיות תובענית הרבה יותר ותהווה סימולציה לגידול טינאייג'ר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם היינו צריכים עדות לכך שגלי הרטרו רק הולכים ומתקצרים אז הנה נתון שיאשש את התיזה: הטמגוצ'י עומד לעשות קאמבק (!) . באנדאי, חברת הצעצועים היפנית שאחראית הלהיט ההיסטרי שכבש בסערה את העולם בשנת 1996, הודיעה כי בכוונתה לשגרו לעולם מחדש בחודש הבא.
 
 
אולם הטמגוצ'י החדש כבר אינו תינוק. חיית המחמד הווירטואלית החדשה תגלה עניין בתחומים רחבים יותר מקקי, פיפי, אוכל ותמותה מהירה. על פי אתר ה-BBC, הגירסה החדשה תהיה עסוקה יותר בדייטינג, חתונות והשרצת טמגוצ'ים חדשים לעולם.

מכשירי הטמגוצ'י מהדור הקודם היו קטנים ונכנסו לכל כיס, סוד קסמם היה הצפצופים הנוראיים שדרשו תשומת לב מבעליהם בכל שעה של היממה (ניסיתם פעם לחלוץ שד לתינוק אלקטרוני בשלוש לפנות בוקר?). אבל הדרישות שלהם לא היו מורכבות מדי וכללו בעיקר אוכל ושתייה.

חברת הצעצועים מבטיחה כי המכשירים החדשים, טמגוצ'י פלוס שמם, יהיו הרבה יותר חברותיים ויוכלו לעשות מינגלינג, לצ'וטט ולצאת לדייטים עם טמגוצ'ים אחרים בעזרת חיבורי אינפרא-אדום. המכשירים החדשים יצאו לחנויות ביפן ב-2 במרץ ויעלו 1,980¥ (שהם כ-₪85).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by