ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זה חיים זה? 
 
 
אסף גנדלר, גיימר

יציאת המשחק המבטיח Half-Life 2 לחנויות נדחתה פעם נוספת, והמשחק צפוי להגיע לשוק אך ורק בחודשי הקיץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר CNN חשף היום את תאריך היציאה החדש של משחק הפעולה המבטיח Half Life 2. על פי האתר, ייצא המשחק החדש לחנויות במהלך חודשים יולי-אוגוסט בלבד. משמעות ההודעה היא דחייה נוספת, למשחק שאמור היה לצאת לחנויות כבר לפני ארבעה חודשים.
 
 
החדשות הרעות לא מסתיימות כאן: מסתבר כי העיכובים בתאריך היציאה של Half Life 2, נוגעים למשחק מבטיח נוסף הנמצא בימים אלו בפיתוח: משחק התפקידים Vampire Bloodlines. המשחק החדש, אשר צפוי היה לצאת לחנויות לקראת סוף השנה, נדחה כעת לאביב 2005.

העיכובים הגדולים בתאריכי היציאה של שני משחקים אלו, נגרמו כתוצאה מפריצה שביצעו האקרים במהלך השנה שעברה למחשבי חברת המשחקים Valve. בפריצה זו נגנב חלק גדול מקוד המקור של המשחק, עובדה שהפכה אותו פגיע לפריצות, צ'יטים והעתקות. הצורך בתיקונים שימנעו בעיות אלו, גרם לתוספת זמן משמעותית לתהליך הפיתוח של המשחק.

Half Life 2 נחשב לאחד ממשחקי המחשב המבטיחים ביותר הצפויים לצאת לחנויות במהלך שנת 2004. המשחק צפוי להציג אקשן מהיר ועתידני, גרפיקה חדשנית, אויבים מתוחכמים ועלילה מעניינת. בעקבות פריצת ההאקרים וגניבת קוד המשחק, נמכרים כיום עותקים חלקיים של Half Life 2 בערים שונות ברחבי רוסיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by