ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים, גיליון 35 

חדשות הפורומים, גיליון 35

 
 
מיכל יפה

נו, אז מה אתם אומרים על האירוויזיון ועל פינג פונג? היה שמייח, תודו. ועוד במדור: האם מישהו מנסה להפחיד אותנו בהודעות בדויות על רצח שהוסתר?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

היה שמייח

רועי (צ`יקי) ארד. זה לא רק הוא, כל הקבוצה שיחקה רע (איורים: נגה רויך)
 רועי (צ`יקי) ארד. זה לא רק הוא, כל הקבוצה שיחקה רע (איורים: נגה רויך)   
מוסיקה או לא מוסיקה, לא צריך את דפנה דקל בשביל להבין שאין שום הבדל בין האירוויזיון לבין כל תחרות ספורט אחרת. בפורום טלוויזיה בנענע כתב מישהו שבהכל אשם המאמן, בפורום פינג-פונג בנטקינג הלך מישהו אחר על גישה אחרת וכמו פיני גרשון בשעתו, האשים את השופטים ובפורום טלוויזיה ורדיו ב-IOL התארגן טוטו אירוויזיון.

לא זה המקום לדון בהופעתה של להקת פינג פונג באירוויזיון, אבל מה שבטוח הוא שאם בעקבות מה שהם עשו יוחזר הקדם אירוויזיון (שזה כמו מוקדמות, אם ממשיכים את ההקבלה לספורט) - את שלהם הם עשו.
 

היה או לא היה?

``גולש שנוהג כבר זמן רב להטריד גולשים ולהציף פורומים``
 ``גולש שנוהג כבר זמן רב להטריד גולשים ולהציף פורומים``   
ביום העצמאות פורסמה בפורום נשים בנענע הודעה שסיפרה על אונס ורצח של בחורה בת 29 ברמת-גן. כותבת ההודעה טענה שהדבר לא פורסם בשום אמצעי תקשורת מכיוון שהמשטרה לא רוצה לפרסם את המקרה, כנראה כדי לא ליצור פאניקה. נסיונות לברר פרטים או אפילו לבדוק האם הוצא צו איסור פרסום על המקרה, עלו בתוהו, ולכאורה היינו נשארים עם התהיה הזאת לתמיד, אלמלא חלה התפתחות מפתיעה בסיפור:

מסתבר שבפורום נשים בוואלה הושארה אותה הודעה בדיוק בניק שונה. חשדות שהתעוררו בעקבות כך גרמו לנו לבצע בדיקות נוספות וכתוצאה מכך יש יסוד סביר מאוד להניח שכותב אותה הודעה הוא גולש שנוהג כבר זמן רב להטריד גולשים ולהציף פורומים, בעיקר בנענע.

מכיוון שכותבת שורות אלה היא גם מנהלת הקהילה בנענע, אציין רק כי הנושא בטיפול, כי יש הבדל מאוד גדול בין סתם הודעות סרק מעצבנות להודעה שמספרת על פשע שלא בוצע.

 
 

לזכרם

כל שנה מחדש מתקיים הדיון הנוגע לסמיכות שבין יום הזכרון ליום העצמאות ואיך עצב יום הזכרון מפנה כל-כך מהר את מקומו לשמחת יום העצמאות. לא, לא נדון פה שוב בעניין הזה, רק נביא שוב כמה מהודעות הזכרון הפרטיות של משתתפי הפורומים, כדי שכולנו נזכור ונשתתף באבלם של אלה שיום הזכרון שלהם תופס הרבה יותר מ-24 שעות בשנה.

בפורום משפחות שכולות ב-IOL, שפעיל בכל השנה, הביאה "אמא של אמיר" את דבריו של פרופ` אסא כשר שדיבר על שנת האבל הראשונה. בפורום עשרים ומשהו בנענע כתב מישהו על החברים מהצבא שלא ישובו. עוד בפורום משפחות שכולות, דברים שאמרה בת-חן קרין על אחיה בטקס יום הזכרון ודבר נוסף שכתבה אחות של דובי בפורום מעט לנט בנענע.
 

קצרים

אני איבדתי את אמא, אמא שלי
 אני איבדתי את אמא, אמא שלי   
בפורום פונדק הרוחות באורט גילתה מישהי בזוועה את מה שכנראה הדחיקה עם השנים - אמא של במבי מתה.
 
מי שעדיין רוצה למחות כנגד תעריפי הטלפון החדשים, מוזמן לעשות זאת בפורומים של בזק.

בפורום אצלנו בבית בוואלה! הופיעה הודעה שדואגת פן העברית תעלם עקב קיומו של האינטרנט. הדאגה שלנו היא לא מהעלמותה של העברית, אלא מהעלמותה של העברית התקנית. שבוע מצויין שיהיה, בכל שפה שהיא.
 

פורומים חדשים

 

האימייל האדום של חדשות הפורומים

בכל שעה ובכל שפה, ספרו לנו על הודעות מעניינות בפורומים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by