ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד פעם ציצים? 
 
 
מערכת חיים ברשת

קטע חשיפת השד של ג'נט ג'קסון שבר שיאי rewind ב-TiVo; ארצות הברית עדיין המומה מהתקרית, ופשוט לא מפסיקה לצפות בה שוב ושוב ושוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משתמשי TiVo, המכשיר שמצמיח לכם כנפיים, לא שבעו מחשיפת השד של ג'נט ג'קסון על ידי שותפה למופע, ג'סטין טימברלייק, וצפו בקטע שוב ושוב ושוב, עד ששברו את שיא הצפייה החוזרת בקטע אחד.

למי שלא היה על כדור הארץ ביומיים האחרונים (ואגב, ברוכים השבים, אלחנן טננבוים): ג'סטין והג'קסונית שרו דואט בהפסקה של הסופרבול – האירוע הטלוויזיוני הנצפה ביותר בארצות הברית – דואט שבסופו שלח הג'סטין את ידו, קרע את החולצה מעל הג'קסונית וחשף את שדה (הימני). ארצות הברית נותרה רועשת וגועשת, ובעיקר ה-מ-ו-מ-ה.
 
 
דובר חברת TiVo אמר ל-Cnet כי "האחראים על המדידות לא כזה דבר אף פעם". הצופים הריצו אחורה וצפו בקטע המדובר פי 3 פעמים מכל קטע אחר בסופרבול. תזכורת: בסופרבול נהוג לצפות שוב ושוב ברגעי השיא במשחק, כך שמדובר בנתון מרשים למדי.

נציבות הפיקוח הפדרלית התקשורת (Federal Communications Commission) פתחה בחקירה נגד רשת CBS על השידור. ארצות הברית, המדינה שבה מוקרנים ומיוצרים הסרטים האלימים והמדממים ביותר, מפקחת ביתר חומרה על שידורי עירום למיניהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by