ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רואים לדפדפן שלכם 
 
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט הוציאה טלאי אבטחה לפגמים המאפשרים לגורם חיצוני לשתול קוד זדוני על המחשב שלכם (וגם לעבוד על כרטיס האשראי)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא לעולם חוסן. אפילו לא לכמה שבועות חוסן. מיקרוסופט הוציאה אתמול (שני) טלאי אבטחה שנועד לשמור על ישבנו של האקספלורר שלכם. הטלאי מתקן שלושה פגמי אבטחה שנתגלו בדפדפן, פגמים המאפשרים להאקרים מבחוץ לעשות דברים לא נעימים למחשב שלכם.

הטלאי הופץ בידי מיקרוסופט שלא במסגרת עדכוני התוכנה החודשיים של החברה, וזאת עקב דירוג החומרה שלו – "קריטי", כך הסביר ל-IDG מייק ריבי, מנהל אבטחת התוכנה של מיקרוסופט. הקריטיות מתייחסת לאחד משלושת הפגמים שהטלאי מתקן, כשהשניים האחרים קיבלו דירוג החומרה נמוך יותר.
 
 
שניים מהפגמים מאפשרים לגורם חיצוני לשמור ולהריץ קוד שרירותי על המחשב של המשתמש, והפגם השלישי מאפשר להאקרים לשנות את שורת הכתובת של עמוד הרשת בחלון הכתובות של האקספלורר, באופן המאפשר להם לעשות phishing בקלות. phishing זו אסטרטגיית הונאה מקוונת, המשמשת סייבר פושעים להביא אתכם לאתר הנראה כשייך לתאגיד גדול הזוכה לאמון אצל רוב הגולשים ומוציאים מהם את פרטי כרטיס האשראי.

פגם דומה – אך חמור יותר – התגלה באקספלורר לפני חודש וחצי. בנוסף לתיקון פגמי האבטחה, הטלאי גם משנה את פונקציית האותנטיקציה של הדפדפן באופן המונע את הישנות הפגם הקודם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by