ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זה מה שקורה כשגיקים מזדיינים 
 
 
מערכת חיים ברשת

גירסה 2.0 הגיחה לאוויר העולם בשבוע שעבר לשמחת יוצריו – על אף שברור שהוא יסב להם נזקים כלכליים; מדובר בבנו של גיק מחשבים שהחליט לתת לבנו את הסיומת הזו במקום סתם "ג'וניור"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום שלישי השבוע הגיחה לעולם גירסה 2.0. לא התקיים אירוע יחצ"ני לרגל המאורע, אבל כן היתה מסיבת השקה – אם תרצו לקרוא לזה כך. במהלכה שכבה אשה מותשת על סמי הרגעה שעה שאנשי הצוות הרפואי חילצו את הגירסה החדשה מבין רגליה.

מדובר בגירסה 2.0 של ג'ון בלייק קיוזאק, שאשתו ג'יימי הסכימה – לאחר ויכוחים רבים – שבנה ייקרא ג'ון בלייק קיוזאק 2.0. האב, גירסה 1.0 – אם תרצו – הוא גיק מוצהר, ואת בחירתו הוא הסביר בכך ש"רציתי למצוא משהו שונה לשם של בני מלבד ג'ון בלייק". לדבריו, כולם מוסיפים לילדיהם את הסיומת II ("השני") או "ג'וניור", והוא רצה משהו אחר.
 
 
הוא סיפר לסוכנות הידיעות AP כי הוא חשב על הרעיון כבר כמה חודשים, אבל עיקר מאמציו סבבו סביב ניסיונו לקבל את הסכמתה של אשתו. לדבריה, היא הסכימה למזימה רק שבוע לפני הלידה. בני הזוג – אמריקאים, כמובן- מתגוררים במישיגן.

לאחר לידתו של 2.0 שלחו הוריו המאושרים (על אף שברור שהמוצר החדש יגרום להם נזקים כלכליים כבדים) הודעה באימייל על לידתו, שבה תואר 2.0 הקטן כגירסה משודרגת של 1.0, בתוספת פיצ'רים מהאם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by