ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לפתוח שמשיה במשרד 
 
 את פופטיץ בלעו הכרישים   
 
מערכת חיים ברשת

סקר חדש (!!) קובע כי רובנו היינו מעדיפים לעבוד מחוף הים, מספסל בפארק, מפסגת האוורסט או מהמיטה. הכל הולך, רק אל תכריחו אותנו לעבוד מהמשרד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר חדש (!) ומפתיע במיוחד (!!) שנערך באנגליה, קובע כי רובם האנשים שעובדים במשרדים יהיו הרבה יותר פרודוקטיבים במידה ויוכלו לקבוע מהיכן הם יעבדו. חברת הטלפוניה וספקית האינטרנט הגדולה בבריטניה, בריטיש טלקום (BT) שערכה את הסקר, מסרה כי שני-שליש מהנסקרים אמרו כי הם היו יותר רגועים ושמחים אם היו יכולים לבחור מהיכן לעשות את העבודה שלהם.
 
 
אתר ה-BBC מדווח כי התשובה הפופולרית ביותר בקרב מדוכאי המשרדים הבריטיים הייתה חוף הים. מסתבר כי 37 אחוזים מהמשתתפים בסקר היו שמחים לעבוד בסמוך אל מוכר הקרטיבים. אולם היו גם רבים שהיו שמחים לעשות את אותו הדבר מספסל בפארק, מפסגת הר או מהחצר האחורית שלהם. רק ארבעה אחוזים מהנשאלים אמרו כי הם היו רוצים לעבוד מהמיטה.

את הסקר ערכה BT במסגרת שבוע לעידוד המודעות ל-Wi-Fi אותו היא ערכה. לפי הסקר, רבים מהעובדים (66 אחוזים ליתר דיוק) סבורים כי עבודה מרחוק יכולה להשיב להם את האיזון בין העבודה לחיי המשפחה.

על פי ממצאי הסקר 28 אחוזים מהבריטים עובדים בין תשע ל-12 שעות ביום וכי 57 אחוזים מבלים מדי יום לפחות חמש שעות אל מול המחשב. דובר BT, סטיב אנדריוז הגיב על ממצאים אלו: "ככל שאנחנו מוציאים יותר זמן על המחשב, אין להתפלא על כך שאנחנו רוצים לבחור היכן הוא ממוקם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by