ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עסקים קטנים חוששים ממיקרוסופט 
 
 רוצה להיות חברה שלי?   
 
מערכת חיים ברשת

סקר חדש (!) קובע כי אחוז נכבד מקרב בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בארה"ב מודאגים מתלותם במוצרי מיקרוסופט, וכי חלקם הגדול כבר החלו לחפש אלטרנטיבות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עסקים קטנים ובינוניים בארה"ב מודאגים בשל התלות הגדולה שלהם במוצרי מיקרוסופט, כך עולה מסקר חדש (!) שפרסמה ביום רביעי חברת המחקרים Yankee Group. ע"פ הסקר, 43 אחוזים מקרב העסקים הקטנים והבינוניים בארה"ב "מודאגים" בשל העובדה שהם "תלויים יתר על המידה" במוצריה ושירותיה של חברת מיקרוסופט.
 
 
הסקר, שנערך בקרב 600 חברות שלהן פחות מ-500 עובדים, מצביע על כך ש-72% מכלל החברות הנסקרות מחפשות אחר דרך בה יוכלו לצמצם את הדומיננטיות של מיקרוסופט בעסקיהם, וזאת על ידי בחינת החלופות הקיימות בשוק (ויש כאלה שכבר עברו).

בראיון לרשת CNET מסר מייקל לוריסלה, אנליסט מחקר מ-Yankee Group, כי מדובר בחדשות לא הכי נעימות למיקרוסופט, במיוחד לאור העובדה כי "עסקים קטנים ובינוניים הרבה יותר מוכנים להמר מאשר תאגידים גדולים, והם בהחלט יכולים לפנות לכיוון אחר, ברגע שהם יזהו את האפשרות".

בין הסיבות העיקריות לחששות בעלי העסקים ניתן למנות את המשפט המפורסם בו הייתה מעורבת החברה מול מדינות שונות בארה"ב, עלייתה של תנועת הקוד הפתוח ומדיניות הרישוי הפתלתלה של מיקרוסופט עצמה.

נכון למועד פרסום הכתבה, לא השיבה מיקרוסופט תגובה לשאלות רשת CNET בנוגע לדו"ח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by