ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אחות לנו קטנה ושדיים יש לה 
 
 
מערכת חיים ברשת

ב-Google גילו את מנוע הפורנו Booble ושחררו את עורכי הדין; החבר'ה מ-Booble לא התרגשו ושלחו את גוגל ללכת ולחפש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשביקרו מייסדי גוגל בארץ הם טרחו לציין שהמדיניות שמנחה אותם היא מאוד פשוטה: Don't be evil. עכשיו מתברר שעם המוטו הזה מתנגש מוטו אחר, חשוב יותר, מוטו שאומר בפשטות Do more money.

מסתבר שמישהו בגוגל גילה פתאום את קיומו של אתר הסמי-פורנו הוותיק Booble והעיר את עורכי הדין של החברה. כמיטב המסורת של הגילדה המשפטית, נשלח מכתב בעורכדינית למתקדמים שביקש ב-נ-י-מ-ו-ס מאנשי Booble להפסיק לאלתר את פעולת האתר, להעביר את כל שמות הדומיין לרשות גוגל ולהמנע מעשיית דברים כאלה בעתיד.

במנוע החיפוש התכלכל לא ממש התרגשו מהמכתב, וענו לגוגל כבר למחרת. במכתבם הם ביקשו ב-נ-י-מ-ו-ס מגוגל ללכת לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב – ולחפש.

בבובל טענו כי בסך הכל מדובר בפארודיה וכי ככזו, אין כל שחר לטענות (מישהו כאן קורא את הלמו). בקשר לטענות לדמיון בין האתרים, אמרו ב-Booble כי הלוגו שלהם מכיל בתוכו חזה נשי, תחת הלוגו מופיע בכיתוב: מנוע חיפוש למבוגרים והוא מכחיש כל קשר לגוגל המקורי.

עכשיו בגוגל הרוויחו פרסומת גרועה, הפסידו חלק מהשם הטוב שהיה להם וקרוב לוודאי שלא ייצא להם כלום מהדרישה הטפשית הזו. אפשר רק לקוות שבמקרים הבאים, יפעילו בגוגל קצת יותר שיקול דעת לפני שהם משחררים את העלוקות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by