ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סינדרלה של האינטרנט 
 
 הזוג המאושר (מתוך אתר הבית של סווינונג הוברסטאד)   
 
מערכת חיים ברשת

למרות כל סיפורי האימה על דייטים מהגהינום מסתבר שלפעמים היכרויות באינטרנט כן עובדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הזמן מזהירים אותנו מפני היכרויות באינטרנט. תחת כל עץ ופורום רענן יש שפע סיפורי זוועה על דייטים מהגיהנום שהרסו לשני הצדדים את התאבון המיני ואת האמון בבני המין השני לתקופות שונות. אבל מסתבר שלפעמים יש גם סיפורים אחרים, כאלה שפשוט ניתן להגדירם כסיפור מהאגדות.

סווינונג הוברסטאד הוא חובב צפרות שבא מכפר נורבגי קטן וחמוד, והוא נהג לצ'טט עם בחורה מגאנה בשם סילביה. השניים הכירו לאחר שסילביה מצאה אותו ברשת, פנתה אליו וביקשה להכיר אותו. במשך שנתיים רקמו השניים מערכת יחסים והתאהבו, וכל זאת מבלי שהיה לבחור מושג כי הוא התאהב בנסיכה אמיתית.
 
 
בשנה שעברה, כפי שמדווח אתר ערוץ 2 הנורבגי, הגיע סווינונג לגאנה כדי לשאת את סילביה לאישה. זו הייתה הפעם הראשונה שהוא הבין כי רעייתו לעתיד עומדת להיות מלכה, מה שיהפוך אותו, ככה מבלי שבכלל התכוננן לעניין, למלך.

"כאשר שוחחנו ברשת היא שאלה אותי אם אני יודע שהיא מלכה", הסביר האיש, "עניתי לה שבוודאי שהיא הנסיכה שלי ולא המשכתי לחשוב על זה יותר מדי". ובכך הוכיח האיש לגברים בעולם כולו שאולי מדי פעם רצוי גם להקשיב למה שהאישה אומרת.

סילביה, שהיא המלכה של אחד האזורים במדינת גאנה, עברה להתגורר בנורבגיה עם בחיר ליבה (שיוכתר כמלך בחודש מרץ הקרוב). "כאן בנורבגיה, איפה שאף אחד לא מכיר אותה ויודע שהיא מלכה, היא יכולה להיות היא עצמה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by