ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משחקי שליטה 

משחקי שליטה

 
 
אמיר פוקס

הקץ לחוסר האונים! השבוע תתקינו תוכנות שיאחזרו קבצים שנמחקו בטעות, ינעלו את המחשב מפני התערבויות זרות, ואפילו יפקחו על המחשב כשאתם לא שם. ובפינת הגולשים: תפוס ת'סמיילי!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Recover My Files

 
כתבתם מסמך עבודה ארוך, ופתאום, הפסקת חשמל והעבודה נמחקה. התעסקתם בקבצים שלא הייתם אמורים להתעסק בהם ומחקתם בטעות קובץ שלא הייתם אמורים למחוק. זהו, הכל אבוד. שעות של עבודה הלכו לעזאזל וההורים יגיעו ויצעקו עליכם שהקובץ נמחק. אבל מסתבר שיש עוד תקווה - כל שעליכם לעשות זה להתקין את התוכנה הבאה ואתם מסודרים. התוכנה המרשימה הזו מסוגלת לשחזר את הקובץ שנמחק בקלות ובמהירות ולהציל אתכם מהמון תסכול, כעסים ובעיות. התוכנה מסוגלת לשחזר כל קובץ, מכל סוג שהוא, אבל מתמחה בעיקר במסמכים ותמונות.
 
גודל: 2.41MB

גרסה: 2.28a

רשיון: שיתופי

להורדה
 

007 Spy Software – השם הוא בונד, ג'יימס בונד

 
אם מתחשק לכם להיות סוכנים חשאיים, תוכלו לעשות את זה בקלות בעזרת התוכנה הבאה. מיועדת בעיקר לריגול ובדיקה מה אנשים עושים על המחשב שלכם, התוכנה הזו מאפשרת לעקוב אחר כל מה שמתרחש על המסך בכל רגע נתון. התוכנה פועלת ברקע, ומסוגלת להיות בלתי נראית באופן כל כך מוחלט, עד מצב שבו אם לא תדעו בדיוק היכן התוכנה מותקנת, לא תוכלו אפילו להסיר אותה. התוכנה מאוד מקצועית ומסוגלת לשמור לחיצות על המקלדת, ואפילו לצלם תמונות מסך מכל מה שקורה כרגע מבלי לתפוס תשומת לב, ולאחר מכן לשלוח את תמונות המסך לכתובת אימייל כלשהי.
 
 
גודל: 2.32MB

גירסה: 3.18

רשיון: שיתופי

להורדה
 

WinLock Professional – נועלים את המחשב

 
אם אתם רוצים למנוע גישה למחשב כלשהו, התוכנה הבאה מיועדת בדיוק לכך. תוכלו להשתמש בה למגוון עצום של תחומים, ביניהם תחום ההוראה או הגבלה של שימושים שניתן לעשות במחשב כדי שהאחים הקטנים והחברים לא יתעסקו ויהרסו משהו. ובכן, רק בחרו סיסמה ולאחר מכן תוכלו לבחור אלו אפשרויות אתם מעוניינים לחסום. תוכלו לחסום לשימוש מבחר עצום של שימושים, ביניהם למנוע גישה ל-Control Panel או מניעה של גישה ל-Registry, נעילה של כל המערכת כדי שאף אחד לא יוכל לגעת בה ואף להגדיר תוכנות מסויימות שאתם תוכלו להפעיל, אבל אף אחד אחר לא, ועוד.
 
גודל: 1321KB

גירסה: 2.03

רשיון: שיתופי

להורדה
 

תפוס ת'סמיילי – סמיילים מהירים

 
משחק חמוד במיוחד מאת ערן אברהם. במשחק הזה עולים ויורדים סמיילים בשורה ועליכם לנסות לתפוס אחד מהם בעזרת העכבר. נשמע פשוט, אה? חכו עד שתנסו. הנסיונות הראשונים קלים במיוחד, אבל לאחר זמן קצר הסמיילים יעלו וירדו בקצב מהיר באופן מיוחד ותצטרכו אינסטינקטים כמעט על-אנושיים כדי להצליח. ואם זה לא מספיק לכם, באתר של יוצר המשחק תוכלו למצוא עוד המון משחקים, סרטונים ושומרי מסך.
 
גודל: 450KB

גירסה: 1.0

רשיון: חופשי

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by