ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מעשה בשני אימיילים וסיגר 
 
 (תצלום: הבית הלבן דרך רויטרס)   
 
רויטרס

בתקופת נשיאותו של קלינטון פרח האינטרנט ותפח למימדי ענק. אולם מסתבר שבכל התקופה הזו, שלח הנשיא בעצמו בסה"כ שני אימיילים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארכיון ספריית הנשיאות של ביל קלינטון יכיל 39,999,998 אימיילים שאותם שלחו אנשי צוותו של הנשיא לשעבר בעת תקופת כהונתו ורק שני אימיילים, שנשלחו על ידי הנשיא עצמו.

"מדובר בשני האימיילים היחידים שהאיש שלח", אמר ביום שני סקיפ רוט'פורד, נשיא הקרן הנשיאותית של קלינטון, המגייס בימים אלו כספים להקמת הספריה.

אחד מאותם אימיילים אפילו לא בדיוק עומד בתקן המינימלי להיחשב ככתמסורת תקשורת אלקטרונית, כיוון שהוא היה בכלל טיסת המבחן שנועדה לוודא כי נשיא המעצמה החזקה בעולם מסוגל ללחוץ על כפתור שליחת האימייל (המבחן עבר בהצלחה כנראה).
 
 
הסנאטור לשעבר ג'ון גלן, זכה להיות האמריקאי הראשון שהקיף את כדור הארץ והוא גם האדם היחיד שקיבל אימייל שנכתב על ידי קלינטון, כאשר זה כיהן כנשיא. האימייל נשלח בעזרת אנשי הצוות של קלינטון למעבורת החלל בזמן שהיא שהתה בחלל וגלן היה אחד מאנשי הצוות. המכתב הילל את חזרתו של גלן לחלל אחרי 40 שנה.

רוט'פורד אמר שלקלינטון, אשר התענג על כל הזדמנות לשוחח עם המצביעים, פשוט לא היה זמן לשלוח אימיילים, וזאת למרות שבזמן כהונתו היה בעצם הבום הגדול של השימוש ברשת האינטרנט.

"הוא לא איזה טכנו-קלוץ. אני גם לא חושב שהנשיא המכהן בוש שולח אימיילים", אמר רוט'פורד על קלינטון. "רוב ההחלטות שנעשו במשרד הסגלגל נערכו בעזרת תזכירים", הסביר רוט'פורד.

רובם המכריע של ארבעים מיליון (פחות שניים) האימיילים ששלחו אנשי צוותו של הנשיא הם בעיקר תזכירים, פתקים והתכתבות בין עוזריו וחברי הקבינט של קלינטון.

גם היום, לאחר שפרש ממוסד הנשיאות (לפחות עד שיחזור לשם על תקן הגברת הראשונה של האומה) קלינטון מעדיף לנהל את התקשורת שלו עם העולם באמצעות טלפונים ותזכירים אישיים, ולאו דווקא באמצעות האי-מייל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by