ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האביר ביל בשבילכם 
 
 עוד כשהוא היה ילד ידענו שיצא ממנו משהו   
 
מערכת חיים ברשת

ביל גייטס יקבל בקרוב את תואר אביר האימפריה הבריטית מטעם מלכת אנגליה על תרומתו לכלכלת בריטניה. אבל זה בסדר, אתם יכולים להמשיך לקרוא לו ביל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביל גייטס, מייסד חברת התוכנה הגדולה בעולם ובמקרה גם האיש העיר ביותר על הפלנטה, יקבל בקרוב את תואר "אביר האימפריה הבריטית" מטעם מלכת אנגליה, על כך דיווח אמש הדיילי טלגרף. את ההודעה על כך צפוי להוציא היום ארמון בקינגהאם, בשעה שגייטס יישא דברים בכנס עסקי.

גייטס הוא ללא ספק אחת הדמויות המשפיעות ביותר בעולם המחשבים והעסקים של ימינו. הצלחתו העסקית אינה מבוטלת, אולם יש מי שרואים בו ובמיקרוסופט את האיום הגדול ביותר על תעשיית המחשבים (כבר לפני שנים זכתה החברה לתואר המפוקפק: "אימפריית הרשע").
 
 
גייטס ידוע גם בפעילות פילנטרופית בנושאים שונים, בהם הוא עוסק דרך קרן הצדקה על שם ביל ומלינדה גייטס. עיקר עיסוקה של קרן זו הוא בנושאי בריאות ורווחה, אולם במקרים מסויימים (ע"ע ביקור גייטס בהודו) יש מי שהאשימו את גייטס בשימוש ציני בקרן הצדקה כמנוף להפעלת לחצים עסקיים.

תואר האבירות שיוענק לגייטס לא יאפשר לו להוסיף את התואר "סר" לשמו, שכן הוא אינו אזרח בריטי. אולם הוא בהחלט יוכל להוסיף את התואר KBE (אביר האימפריה הבריטית) לנייר המכתבים שלו. גייטס מצטרף למועדון מצומצם של אמריקאים אחרים אשר זכו בתואר כבוד זה, בהם: הנשיא לשעבר, ג'ורג' בוש, ראש עיריית ניו-יורק לשעבר, רודולף ג'וליאני, הבמאי סטיבן ספילברג וכן אלאן גרינספן, יו"ר בנק הפדרל ריזרב האמריקאי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by