ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נקמת היורמים 
 
 
מערכת חיים ברשת

חברת שרמן נטוורקס, מפעילת קאזאה, קיבלה מבית המשפט אור ירוק לתבוע את חברות הסרטים והמוזיקה, אותן היא מאשימה ב... הפרת זכויות יוצרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שופט בית המשפט הפדראלי סלל את הדרך בפני חברת שרמן נטוורקס, מפעילת שירות החלפת הקבצים קאזאה, אשר מתירה לה לתבוע את תעשיית הבידור האמריקאית בגין הפרת זכויות יוצרים, כך מסרה חברת שרמן ביום שישי שחלף.

שרמן נטוורקס, אשר סומנה כמטרה ע"י חברות התקליטים ואולפני הסרטים בגלל שהתוכנה שלה משמשת להחלפת קבצי סרטים ומוזיקה, החליטה להפוך את היוצרות. שרמן מאשימה את תעשיית הבידור כי היא משתמשת לרעה בתוכנת קאזאה על מנת לחדור לפרטיות המשתמשים וכי היא מציפה את הרשת בקבצים מושחתים ובהודעות מאיימות.
 
 
אולפני הסרטים וחברות המוזיקה ביקשו מבית המשפט לזרוק את תביעת הנגד של שרמן אל כל הרוחות, אולם השופט סטיפן ווילסון ממחוז לוס- אנג'לס סירב להיעתר לבקשה. חברת שרמן הודיעה כי היא בהחלט מתכוונת להמשיך את ההליך המשפטי כנגד תעשיית הבידור.

דובר מטעם RIAA אמר "נראה כי בית המשפט אינו מעוניין לראות את הטענות הללו ממשיכות הלאה בנקודה זו. אם הן יימשכו, לחברת שרמן יהיה קשה מאוד להנפיק ראיות שיתמכו באישומים הללו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by