ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תצטרף לסרבנים, יא בן זונה 
 
 מצא את ההבדלים – ככה נראה האתר היום   
 
רויטרס

לאחר שהבין מאיזה צד מרוחה החמאה, ניאות מייק רואו להכנע למיקרוסופט ולוותר על הדומיין שלו בתמורה לחופן צ'ופרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זה סופו של כל בלון. מייק רואו, הנער הקנדי בן ה-17, שהצליח לעלות על הכוונת של עורכי הדין של מיקרוסופט לאחר שהקים את האתר MikeRowSoft.com, הגיע ביום שישי לפשרה עם התאגיד והסכים לוותר על אתר האינטרנט שלו בתמורה לכמה צ'ופרים שתרעיף עליו החברה.

"אנחנו מאמינים כי הוא בחור צעיר ומבריק עם המון פוטנציאל", הקריא דובר מיקרוסופט, ג'ים דסלר, מדף שהכין מראש. "מייק יחליט בקרוב על שם חדש לאתר האינטרנט שלו ואנחנו הסכמנו לעזור להסב את כל התנועה אל האתר החדש שלו כדי לוודא שהוא לא מפסיד תנועת לקוחות".

בתמורה לוויתור על הדומיין הנחשק, תשלם מיקרוסופט את הוצאותיו של רואו, את מחיר הסבתו של האתר החדש, תספק לו הדרכה ולימודים על מוצרי מיקרוסופט, מנוי על שירות MSDN, קונסולת Xbox ושלל משחקים, כמו גם הזמנה לרואו ולהוריו לבקר במטה מיקרוסופט ברדמונד לכנס טכנולוגי שנתי.
 
 
לדברי דסלר תפסיק מיקרוסופט בשלב מסוים להפנות את התנועה אל אתרו החדש של רואו, ובכך בעצם יקיץ הקץ על אתר המריבה.

נכון למועד פרסום הכתבה, לא ניתן היה להשיג את תגובתו של רואו לעסקת הפשרה. בשבוע שעבר הוא כתב באתרו "כל הזמן הזה רק רציתי להוכיח את הנקודה שהאדם הקטן יכול לזכות מול התאגידים הענקיים".

בתחילתו של כל העניין, נקטה מיקרוסופט בקו מאוד קשוח כנגד הצעיר הקנדי, והציעה לו פיצויים מרשימים על סך עשרה דולרים בתמורה לכך שיוותר על האתר שלו, זאת לעומת $10,000 אותם ביקש רואו.

לאור הפנינג התקשורת העולמי סביב הסיפור, הבינה מיקרוסופט כי ההתעקשות של עורכי הדין שלה מצטיירת כעוד מקרה גרוע במיוחד של יחסי ציבור מצידה, מה שסלל את הדרך לפשרה עם רואו, שעבר מטמורפוזה מופלאה ממעמד של סחטן קטן ומעצבן ל"בחור מבריק עמוס פוטנציאל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by