ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
להיות בחבר'ה של גוגל 
 
 
מערכת חיים ברשת

אתר חדש של מונופול החיפוש מציע לכם להכיר אנשים שמתאימים לכם; איך מצטרפים? צריך קשרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לקראת ההנפקה המתקרבת, החליטו בגוגל להגביר מהלך. אחרי שירות החיפוש בספרים והשמועות על אפשרות לפתיחת דואר רשת, נכנס מנוע החיפוש לתחום הפופולרי של רשתות חברים.

בשקט בשקט, כמנהגה בקודש, השיקה גוגל שירות בשם Orkut.com שמתיימר "להפוך את חיי החברה שלך ושל רעיך לפעילים ומעוררים יותר". נציג של גוגל אמר לאתר Cnet כי השירות החדש הוא פרוייקט עצמאי של אחד ממהנדסי גוגל, אורקוט בויקוקטן, שעבד עליו בחודשים האחרונים יום אחד בשבוע – הזמן שאותו גוגל דורשת מעובדיה להקדיש לפרוייקטים אישיים.
 
 
דוברת גוגל, איילין רודריגז, אמרה עם זאת, כי בשלב הזה לא יוכנס הפרוויקט לסל המוצרים של גוגל. "אנחנו תמיד מחפשים הזדמנויות להרחיב את שירותי החיפוש שלנו, אולם כרגע אין לנו כוונה להיכנס לשוק הגלישה החברתית". למרות זאת, יש לציין כי כל השירותים של גוגל הושקו באותה צורה (כולל שירות החדשות) וכי הטכנולוגיה של האתר נמצאת בבעלות גוגל, כך שאם הם כן יתכננו להיכנס לתחום – לא יהיה להם קשה מדי.

אתרי הגלישה החברתית מאפשרים הצטרפות רק על ידי המלצה של חברים מסויימים ומטרתם לחבר קבוצות של אנשים בעלי טעם דומה ולהרכיב מהם "חברה רשתית" מאושרת ושמחה. אם גוגל אכן תבצע את מהלך הכניסה לתחום, נראה כי אפשר יהיה סופסוף להסיר את סימן השאלה מסופו של המשפט "גוגל רוצה להיות פורטל?", ולהחליף אותו בסימן קריאה שיגרום לזה של יאהו להתחיל זוז בעצבנות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by