ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חותכים מחירים ב-songs.co.il 
 
 זאב שליק, מנכ``ל NMC, לצד צאצאו (צילומים: עידו קינן)   
 
דנה רוטשילד

NMC תאפשר לכם לקנות שיר ב-2.8 שקלים בלבד באתר songs.co.il במסגרת מבצע רכישת חבילות להורדת 10-30 שירים לבחירתכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני כמעט חודשיים השיקו NMC את האתר שלהם למכירת מוזיקה דרך האינטרנט, בצעד שהראה כי לתעשיית המוזיקה בארץ יש חזון והבנה מסוימת של השוק. לפחות ביחס לתעשיית המוזיקה העולמית, שנציגתה עלי אדמות – כלומר על אדמות ארצות הברית – RIAA, העדיפה לטמון את הראש בחול, להעמיד פנים שאין קאזאה או eMule ולהסוות את חוסר ההבנה הבסיסי הזה של מצב השוק באמצעות תביעות נגד מאות גולשים שבסך הכול עשו מה שכולם עושים.
 
 
אז נכון, NMC הפגינה חזון והכול והשיקה את השירות לפני כמעט מחודשיים. על האירוע כתבנו תחת הכותרת "ארבעה שקלים לשיר עברי. לא תקנו?" אז זהו, שלא כל כך קנינו. בדצמבר דיווח האתר על 6,000 הורדות שירים וגם הביעו שביעות רצון מהנתונים. אבל תחשבו על זה, כמה שירים אתם מורידים בשבוע? עכשיו תכפילו את זה במספר הגולשים באינטרנט מהיר, ותקבלו את פלח השוק הענקי הזה ש-NMC הצליחה בקושי לדגדג חלק קטן ממנו.

בכל זאת, ב-NMC לא הרימו ידיים. לא רק לגבי האתר, אלא גם לגבי הניסיונות למשוך אליו גולשים חדשים באמצעות מבצעים ופיצ'רים ייחודיים שמוצעים בו. מלכתחילה צפה מנכ"ל NMC בראיון לחיים ברשת כי "ההיענות לשירות תהיה הדרגתית". לפני שבועיים הודיעה החברה כי היא תאפשר הורדת דיסקים ושירים לפני שהם יוצאים לשוק.

כעת, מציע האתר מבצע שיאפשר לכם לקנות שירים במחירים זולים יותר מ-4 שקלים, במחירים שבין 3.5 ל-2.8 שקלים. זאת, באמצעות רכישת כרטיס MySongs בסכום קבוע מראש ל-10, 20 או 30 שירים. כך, יעלה כרטיס שיאפשר לכם להוריד 30 שירים רק 84 שקל. ושיר ב-2.8 שקל – לא תקנו?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by