ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
AOL תציע לכם סרט בדולר 
 
 
מערכת חיים ברשת

במסגרת ניסיון להשיב את המנויים העוזבים הביתה, תפצח AOL במסע קידום מכירות שבמהלכו יושק שירות השכרת סרטים בתשלום באינטרנט; המחיר – 99 סנט לחתיכה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדיה דיגיטלית זה הדבר הטוב הבא, כך מלחשים גורמים בתעשייה ומעיפים מבט חשקני על iTunes ועל אלו שהלכו בעקבותיה. אבל לא רק שירותי הורדת המוזיקה בתשלום גוזרים קופון – גם שוק הסרטים נראה מבטיח.

ההייפ לא נעלם מעיניה של AOL, שהכריזה אתמול (שלישי) על השקת שירות חדש, שיאפשר למשתמשים בו להוריד סרט באורך מלא לצפייה ב-99 סנט בלבד, כך דווח ב-Cnet. השקת השירות מתוכננת להיום, ובמסגרתו יורדו השירים דרך חברת Movielink (שמאפשרת הורדות בתשלום רק מארצות הברית).
 
 
הורדת הסרטים נעשית לצפייה בלבד: ניתן לצפות בסרט שהושכר באמצעות השירות רק עד 30 יום מתאריך ההורדה, כשאם תחילת הצפייה יש לסיימה בתוך 24 שעות בלבד. הצטרפות לשירות תעלה 14.95 דולר, וזאת בנוסף לחשבון האינטרנט המהיר.

לפני חודשים סופרים דיווחה AOL על נטישת מנויים גדולה, רבים מהם מנויי דיאל-אפ שנטשו לטובת שירותים מתקדמים יותר. פרשייה זו, לצד חשיפת ניפוח מספר מנויי החברה בידי אנשי הכספים שלה לא עשה טוב לחברה. השקת השירות נעשית במסגרת סדרת מהלכים שנועדה להחזיר את המנויים שעזבו. החברה תמשיך בשירות החדש עד סיום מסע קידום המכירות, ב-26 בפברואר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by