ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זה מה זה פשוט 

זה מה זה פשוט

 
 
אמיר פוקס

רוצים לעשות את החיים קצת יותר פשוטים? ספיישל התוכנות שיעשו לכם את החיים קלים: תוכנת בחירת צבעים פשוטה לשימוש, סריקה בקליק אחד, כיווץ תמונות מהיר במיוחד וללא סיבוכים ומשחק קצַעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Quick Colour Picker

 
אם אתם רוצים להתעסק עם צבעים, לרוב תצטרכו לפתוח תוכנת עריכת גרפיקה כבדה ומסורבלת ולנסות למצוא את הידיים והרגליים בכל סבך האפשרויות והתפריטים. אבל אתם בסך הכל רוצים להתעסק קצת עם צבעים ולא להפוך לעורכי תמונות מקצועיים, נכון? בדיוק בשבילכם נוצרה התוכנה הקטנה והחופשית הזאת, שמאפשרת לכם להשתמש בצבעים הקיימים כרגע במסך שלכם, לאסוף תמונות, לערוך צבעים בקלות, להשתמש בצבעים מגוונים כגון: צהוב לימון, אדום דובדבן, ורוד סומק ועוד. הכל נוח ופשוט, ללא מאמץ מוגזם כדי להבין כיצד להשתמש בתוכנה, המוכיחה שניתן לבצע דבר מסובך יחסית, בקלות רבה.
 
גודל: 775KB

גרסה: 2.0

רשיון: חופשי

להורדה
 

SOHO Scan Solution – סריקה בקליק

 
כשתרצו לסרוק תמונות שלכם כדי להציג אותן באתר, כדי לשמור אותן על המחשב או אפילו כדי שאנשים אחרים יראו את התמונה שלכם, תתקעו בוודאי מול מיליון האפשרויות שיש בכל תוכנות הסריקה - תמונה בשחור לבן? מה מספר הפיקסלים והצבעים? איזה סגנון טבלת צבעים? מי צריך את כאב הראש הזה? כל מה שאתם בסך הכל רוצים זה לסרוק את התמונה שלכם ולשמור אותה בקובץ. התוכנה הפשוטה הזו תאפשר לכם לסרוק את התמונה שלכם, בלי בלגן, בלי טבלת צבעים ובלי סיבוכים. רק להגדיר את הסורק שלכם כדי שהתוכנה תדע לעבוד איתו, ואתם מוכנים לסרוק בקליק אחד בלבד.
 
 
גודל: 3.45MB

גירסה: 1.3

רשיון: שיתופי

להורדה
 

EasyImage Lite – מכווצים תמונה בשניות

 
סרקתם את התמונה, אבל גודלה של התמונה שהתקבלה עצום – כמה מגהבייטים לפעמים – ואי אפשר לעשות איתה כמעט כלום. צריך להקטין את התמונה בצורה כלשהי, אבל שכולם עדיין יראו את החיוך שלכם בצורה טובה. התוכנה הזו מאפשרת לכם לכווץ תמונות בצורה הפשוטה ביותר. אתם בוחרים את התמונה שאתם מעוניינים לכווץ, בוחרים את הגודל הסופי שאתם מעוניינים בו, בוחרים את איכות התמונה, שומרים אותה, וזהו, אתם מסודרים. כמובן שככל שאיכות התמונה תעלה, היא תהיה גדולה יותר. בצורה הזו תכווצו את התמונות בשניות בלבד.
 
גודל: 2.24MB

גירסה: 1.4

רשיון: שיתופי

להורדה
 

Soldat – מחסלים ברשת

 
במשחק האקשן הזה, אתם משחקים חייל, בלי שם, בלי פלוגה, בלי סיפור סוחט דמעות, אבל עם המון המון דם. אתם מתחילים את הקרב עם ארסנל כלי נשק שלא יבייש את סילבסטר סטאלון, ארנולד שווארצנגר וברוס וויליס ביחד. תוכלו להפעיל אקדחים, תתי-מקלע, מקלעים כבדים, סכינים, מסורים חשמליים ועוד, ולעוף באוויר עם מטען סילון פרטי. המשימה שלכם: לפוצץ לכל מה שזז את הצורה לפני שהוא מפוצץ אתכם. אתם נלחמים נגד חיילים אחרים שגם להם יש יכולות בדיוק כמוכם, כך שעליכם להיות זריזים וקטלניים ככל האפשר. יש במשחק המון אפשרויות, מוזיקה וקולות מצויינים, וזהו משחק אקשן פשוט מגניב ומהנה. גולת הכותרת של המשחק היא האפשרות שלכם לשחק נגד אנשים אחרים ברשת.
 
גודל: 9.38MB

גירסה: 1.1.5

רשיון: שיתופי

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by