ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לתפוס את הרוסים כשהם קטנים 
 
 
רויטרס

נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, השיק אתר משלו לילדים בגילאי בית ספר ובו גלריית תמונות שלו לצד מידע על ההיסטוריה של רוסיה; הבחירות במרץ, נראה לכם שיש קשר?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, השיק אתמול (שני) אתר אינטרנט משלו לילדים בגילאי בית ספר. באתר ילוו את המבקרים שלושה ילדים וירטואלים, שייקחו אותם לסיור בקרמלין, יעבירו מידע על ההיסטוריה של רוסיה וכן יסבירו על חובות וזכויות האזרחים במדינה.

הבחירות לנשיאות רוסיה יתקיימו במרץ, אולם מקורביו של פוטין אומרים כי אין בכוונתו לצאת בקמפיין לקראת הבחירות. למרות זאת, באתר שנפתח אתמול ניתן למצוא לצד היסטוריה רוסית גם גלריית תמונות של פוטין, בני משפחתו וחיות המחמד שלו.
 
 
הנשיא הפופולרי זוכה לשיעור תמיכה גבוה של למעלה מ-70%, מה שמבטיח בחירה מחודשת חלקה למדי לנשיאות. כאיש ק-ג-ב לשעבר, השתדל פוטין בן ה-51 לשמור מרחק מסימני הערצה, אך בשנה שעברה אמר כי הוא לא מתנגד להפוך לסמל לאומי.

בראיון טלוויזיוני אתמול אמר פוטין כי האתר לא נועד לקדם אותו אישית. "אחרי הכול, המידע על המדינה שלנו, וזכויות וחובות האזרחים, הוא מה שחשוב". את הטקסטים לאתר חיבר סופר הילדים גרגורי אוסטר.

מבקרים פוליטיים והיסטוריונים טוענים כי פוטין מקשה ולא מאפשר העברת ביקורת עליו באמצעי התקשורת המקובלים וכן בספרי ההיסטוריה של המדינה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by