ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחלום רק את מה שאתם רוצים 
 
 מה חולמות, הג`ינג`יות בלילות?   
 
מערכת חיים ברשת

מתקן חדש שהומצא ביפן אמור לסדר לכם חלום בהזמנה – אתם תקבעו את נושא החלום, ומה יקרה בו. יצרנית המכשיר לא מתחייבת שזה גם עובד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גם לכם נמאס לקום כל בוקר כשהזכרון האחרון מהחלום הוא שנמייה נוגסת לכם באוזן? יצרנית הצעצועים היפנית, טאקארה, הודיעה כי היא פיתחה גאדג'ט חדש, שזכה לשם "סדנת החלומות", שאמור לסייע לאנשים לשלוט על חלומותיהם. דיווח של אתר אננובה.

אז איך שולטים על חלומות? לפי היצרנית, כל מה שצריך המשתמש במתקן לעשות, הוא לבהות בתמונה של הנושא עליו הוא רוצה לחלום, ואז להקליט לרשמקול הכלול במתקן תיאור, במילותיו שלו, כיצד אמור החלום להתנהל ולהסתיים.
 
 
ברגע שהמשתמש ישן, ונכנס לשלב תנועת העיניים המהירה (REM), מתחיל המתקן לפעול תוך כדי שילוב השמעת הנחיות החלום שהקליט המשתמש מראש, מוזיקה, הפעלת אורות והפצת ניחוחות שאמורים לגרות את המשתמש לחלום את החלום המוזמן שלו.

לאחר שמונה שעות, מעיר המכשיר את החולם תוך כדי השמעת מוזיקה נעימה והפצת אורות רכים, על מנת להבטיח שחלומות הפז של הלילה לא יתפוגגו מהר מדי אל תוך הבוקר.

אם עד עכשיו זה נשמע לכם מושלם, הרי שאפילו טאקארה עצמה לא מתיימרים להבטיח שביעות רצון מלאה. "אנחנו עדיין עוסקים בנסיונות, בעיקר על עובדי החברה", מסר מנהל השיווק של החברה, קנג'י האטורי.

המכשיר, אשר אמור להגיע אל החנויות לקראת האביב, יעלה 14,800 ין (שהם כ-₪620).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by