ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מתקפת המשובטים – 2004 
 
 oops, i cloned it again   
 
רויטרס

רופא הפריה אמריקאי שנוי במחלוקת טוען כי הצליח להשתיל עובר אנושי משובט בגופה של אישה, אבל מסתבר שלא כולם מתלהבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מומחה פוריות אמריקאי מסר ביום שבת כי הוא הצליח לשתול עובר אדם משובט בגופה של אישה בת 35, וכי הוא מחפש בימים אלה אחר מתנדבות נוספות.

הרופא, ד"ר פאנוס זאבוס, הנחשב לעוף מוזר בקרב עמיתיו למקצוע, החל במסע חיפוש ברחבי העולם אחר נשים שיסכימו להיות אמהות פונדקאיות לעוברים המשובטים. לדבריו הוא עדיין מחכה לראות אם ההשתלה עלתה כמו שצריך.

"השתלנו את העובר המשובט הראשון בגופה של אישה בת 35", אמר ד"ר זאבוס בפני מסיבת עיתונאים שנותרו די המומים. "מכיוון שלא עברו עדיין שבועיים מאז השתלת העובר, אנו מחכים לראות את תוצאות ההריון".
 
 
הודעתו של הרופא אולי גרמה לעיתונאים מסויימים להלם קל, אבל לא כולם שותפים להרגשה ויש מי שהביע סקפטיות. "זו לא הפעם הראשונה שד"ר זאבוס מעלה כאלו טענות מבלי להביא לכך שום סימוכין או הוכחות שיתמכו בהן", מסר פטריק קוזוורט' מהקרן נגד הפלות LIFE. לדבריו יש לקדם את דבריו של זאבוס במידה מסויימת של ספקנות.

זאבוס אמר כי העובר הושתל ברחמה של אישה (שנותרה אנונימית), אשר נכנסה לגיל הבלות בשלב מוקדם מאוד של חייה. העובר נוצר מביצית שנאספה מגופה של האישה עצמה והופרתה עם DNA שנלקח מתאי עור שנתרמו ע"י בעלה העקר של האישה.

"לאחר ההפריה עצמה התבצע שלב ההיתוך", הוא הסביר. "הכל התחיל כמו שצריך. העובר התפתח כמו שצריך. הוא נראה כמו עובר בריא מאוד. ביחד עם המטופלת, החלטנו להשתיל את העובר וכך עשינו." זאבוס הוסיף כי צוותו מאוד אופטימי כי התוצאות יהיו חיוביות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by