ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נוֹ אינטרנט פור יוּ, פדופיל 
 
 
מערכת חיים ברשת

תקדים משפטי: בבריטניה גזר שופט על פדופיל מורשע שלא לגלוש באינטרנט או להשתמש בטלפון סלולרי גם לאחר שישתחרר מבית הכלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט אסר על אדם לגלוש באינטרנט, וזו הפעם הראשונה שבית משפט מקבל החלטה כזו. גארי ג'פרי תומאס הורשע בקיום יחסי מין עם נערה בת 14, ובית המשפט בוויילס, בריטניה, גזר עליו עונש של 18 חודשים בכלא, וכן אסר עליו לגלוש באינטרנט או להשתמש במכשיר טלפון סלולרי לתקופה של חמש שנים. כך מדווח הרג'יסטר.

תומאס, בן 37, הצליח לשכנע את הנערה בת 14 להיפגש איתו, לאחר שפגש אותה בצ'אט וחיזר אחריה טלפונית במשך תקופה ארוכה. בצ'אט הוא הציג את עצמו כצעיר בן 20, ובמהלך החקירה עלה כי הנערה היא רק אחת מ-15 נערות שהנאשם יצר איתן קשר דרך האינטרנט.
 
 
לפי חקירת המשטרה, תומאס עשה למעלה מאלף שיחות טלפון לנערות ממכשיר הטלפון הסלולרי שלו. לפיכך, ביקשה המשטרה מבית המשפט לאסור עליו להתחבר לאינטרנט או להשתמש בסלולרי. השופט יו דניאל קיבל את הבקשה והוסיף כי היה מחמיר את העונש לו היה באפשרותו לעשות כן. בבריטניה נערה מעל גיל 13 אינה נחשבת עוד לקטינה, ולכן מעשיו של תומאס אינם נחשבים, חוקית, לאונס.

על אף שהעונש הזה נגזר לבקשת המשטרה, אמרה ל-BBC הפקחית דיאן דיוויס כי "המשטרה לא תוכל לעצור אותו מלהשתמש בציוד", ולכן גזר הדין הוא סימבולי.

ג'ון קאר, שעובד בארגון צדקה לילדים, הטיל ספק ביכולת המשטרה לאכוף את האיסור. "העובדה הפשוטה היא שיש אלפי בתי קפה-אינטרנט", והוסיף כי בנסיבות אלו, כל מי שרוצה יכול להתחבר לאינטרנט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by