ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
והאוסקר הולך ל...קאזאה! 
 
 הסמוראי האחרון   
 
גרג קילדיי ופול בונד, רויטרס

עותקי סרטים שנמסרו לחברי האקדמיה הבוחרים בזוכי האוסקר אותרו ברשתות שיתוף קבצים; ה-FBI ותעשיית הקולנוע פתחו במירוץ לחשיפת חבר האקדמיה שסרח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עותקים של סקרינרים (Screener הוא עותק מסומן של סרט, הנשלח לעיתונאים וחברי אקדמיה לפני יציאתו לאקרנים) של הסרטים: "הסמוראי האחרון", "אדון ומפקד", "13" ו-"Something's Gotta Give" (שיצא בישראל בעוד שלושה שבועות תחת השם "באהבה אין חוקים"). החלו להסתובב ברשתות לשיתוף קבצים ברחבי האינטרנט.

האולפנים נילחצו, ובניסיון לגלות מנין דלף העותק פצחו בחקירה משל עצמם. ממצאי החקירה הצביעו על השחקן כרמין קארידי כמקור העותקים. קארידי קיבל את הסקרינרים מתוקף תפקידו כחבר האקדמיה לקולנוע. מסקנות החקירה הועברו ל-FBI וכן לאקדמיה עצמה.
 
 
"אנחנו בודקים את המקרה", אמרה לרויטרס דוברת ה-FBI, לאורה בוסלי, וסירבה למסור פרטים נוספים. האקדמיה, מצידה, לא אישרה את מעורבותו של קארידי בפרשה. המנהל, ברוס דיוויס, אמר ביום רביעי כי הוא שוחח עם קארידי, אולם "לא קיבלתי הסבר". הוא הוסיף ואמר כי בטרם יינקטו צעדים נוספים בפרשה יתבקש קארידי לספק הסבר בכתב.

חברי האקדמיה חתמו השנה לראשונה על התחייבות לשמור על הסקרינר שקיבלו. חבר אקדמיה שלא שמר כראוי על העותק שנמסר לו מסתכן בענישה ואף הרחקה מהאקדמיה. זה, כמובן, בנוסף לעובדה כי הפצת סרטים לא חוקית היא עבירה פדרלית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by