ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התוכנות שאהבתם ויצרתם 

התוכנות שאהבתם ויצרתם

 
 
אמיר פוקס

הפעם, אתם בחרתם, המלצתם ויצרתם את התוכנות המומלצות של השבוע: כרטיסי ברכה ממוחשבים שניתן ליצור בקלות, מחשבון מתוחכם במיוחד לחישוב שיעורי הבית, תוכנה לשיפור מהירות המחשב ומשחק חשיבה מעניין ומהנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Greetings4U

 
אין הרבה דברים מרגיזים יותר מלקנות מתנה לשמחה משפחתית כלשהי, ואז לגלות ברגע האחרון ששכחתם לקנות כרטיס ברכה. כמובן שאפשר לשרבט איזה "מזל טוב" על חתיכת נייר ולהדביק למתנה, אבל בחייכם, אתם הייתם רוצים לקבל מן צ'יקמוק שכזה בעצמכם? במקום להתמודד מול מצבים לא נעימים, חגי אדוריאן יצר למענכם תוכנה קטנה, חמודה ואיכותית ליצירת כרטיסי ברכה ממוחשבים. כל שעליכם לעשות זה לבחור את סוג האירוע שאתם מעוניינים ליצור לו כרטיס ברכה, ואז תוכלו לעצב את הכרטיס הנחשק בקלות – רק כמה לחיצות עכבר פשוטות וכתיבה של הברכה באזורים המיועדים לכך. אחר כך תוכלו להדפיס את התוצר החצי-אישי אישי שלכם, ולא לפחד ממבטי הרנטגן של משפחת החוגגים.
 
גודל: 2.34MB

גירסה: 1.03

רשיון: חופשי

להורדה
 

Math-Homework-Maker – שיעורי בית בקלי קלות

 
מתמטיקה אינה בהכרח הצד החזק של כולנו. המחשבונים הדיגיטליים של ימינו אמנם עוזרים, אך כשתרצו לבדוק אם התוצאה של התרגיל שפתרתם נכונה, תאלצו בכל זאת לפתור את התרגיל המדובר בכדי לוודא שפתרתם אותו כמו שצריך. אבל ימי המצוקה כבר מאחוריכם: בעזרתו האדיבה של נאור בן מאיר, יוצר התוכנה - הנה לכם מחשבון שיפתור את התרגילים לגמרי בעצמו, מבלי שתאלצו לחשב דבר. המחשבון המתוחכם הזה יאפשר לכם להכניס לתוכו את המשתנים של התרגיל, יפתור את התרגיל לגמרי בעצמו, וירשום את התוצאה. לרוע מזלכם, תלמידים יקרים, המחשבון לא יפרט את הדרך שבה הוא הגיע לתוצאה, כך שלא תוכלו להשתמש בו כדי לפתור את התרגילים מבלי לחשב אותם בעצמכם. מ.ש.ל (מה שהיה להוריד).
 
 
גודל: 412KB

גירסה: 1.0

רשיון: חופשי

להורדה
 

Game XP – זריקת מרץ למחשב

 
כשאתם מתקינים את Windows XP, מותקנות לכם באופן אוטומטי תוכנות שונות שרצות ברקע, תופסות מקום בזיכרון ומאטות לכם את ביצועי המחשב, למרות שאתם כלל לא זקוקים לרוב התוכנות הללו (הן מיועדות בעיקר לרשתות). בנוסף, הגדרות ברירת המחדל של Windows XP הן לא יעילות, במקרה הטוב. הגולש אמיר ממליץ על התוכנה הקטנה והמרשימה הזאת שתאפשר לכם להפטר מכל התוכנות המציקות שרצות ברקע, להגדיר את ה-Windows XP שלכם למצב אופטימלי ויעיל, והכל בלחיצה אחת של כפתור והפעלה מחדש של המחשב. ללא שום התקנה. יעיל, נוח, מזרז את המערכת ופשוט במיוחד להפעלה.
 
גודל: 291KB

גירסה: 1.4.1.5

רשיון: חופשי

להורדה
 

Umagawa – חברו אבנים בשורה

 
המשחקון החמוד השבוע הוא מאת אסף שפיץ. במשחק זה, עליכם ליצור שורות של חמש אבנים מאותו צבע או חיבור של ארבע אבנים זהות בצורה כלשהי ברחבי לוח המשחק. בכל פעם שיווצר חיבור כלשהו של מספר אבנים זהות על גבי הלוח, הן יעלמו, ואתם תקבלו נקודות. תוכלו בכל פעם להזיז אבן אחת בלוח המשחק. נשמע פשוט? קיימת בעיה אחת קטנה - בכל פעם שתזיזו אבן כלשהי, תצוץ לפתע אבן אחרת במשבצת אחרת בלוח. עליכם להשלים כמה שיותר שורות של אבנים לפני שהלוח יתמלא כולו באבנים בשלל צבעים. אסף יצר כאן משחק חמוד ומשעשע במיוחד, שמצליח גם להראות טוב וגם משמיע קולות משעשעים במיוחד.
 
גודל: 944KB

גירסה: 1.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by