ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
און ליין ביץ' 

און ליין ביץ'

 
 
ריקי  כהן

כיצד תדפקי, אחותי, את הסיכוי שלך להביא הביתה בחור נחמד ורציני מהאינטרנט? איך תנקמי בשקרן שהבטיח שהוא לא רק בעל מראה אתלטי וחלק, אלא שהוא נגד סטוצים? מהם הדברים הכי מגונים - בזויים אפילו - שתוכלי לעולל למחזר האומלל באינטרנט?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גם בחורות טובות יכולות להסתבך ברשת
 גם בחורות טובות יכולות להסתבך ברשת   
``באינטרנט את במיעוט. הרבה גברים מורעבים המחפשים קשר כזה או אחר, משייטים להם בלילות ובימים במסלולים הוירטואליים ומחפשים אותך``.
`חיזורשת`, מאת גליה אלבין , אילנה כהן-פנר ובלהה קלישר-הזז

אחד החטיפים הכי חמים אצל ציידי האייטמים בתקשורת הם סיפורי ההיכרויות באינטרנט. לפני שנה הלכו חזק הטלנובלות, על הלבבות הבודדים שמצאו את אהבת חייהם באינטרנט ואף נישאו לה. הגל הנוכחי הוא מז`אנר המפחידונים: איך נפלה טלי התמימה ברשתו של הנס האכזר והגוי מגרמניה, ונסעה עד למולדתו המנוכרת, רק כדי לגלות איש מסוכן ומפחיד שאף פעם לא סוגר את משחת השיניים אחרי השימוש ואין לו לירה על התחת.
 
אין ספק שבחורות שמחפשות בן זוג, ועוד באמצעי טכנולוגי מתקדם כמו האינטרנט ראויות לחיזוק חיובי מהחברה, לא כל שכן להיכנס לקטגוריית פלח שוק משל עצמן, כמו מסלול בנקאי מיוחד, כרטיס אשראי "למחפשת" והנחות בסופר פארם. גליה אלבין, אישה שיודעת משהו על עסקים, חברה לשתי יזמיות נוספות וביחד הוציאו לאור את "חיזורשת", המדריך לחיזור ברשת.

בתמצית, המדריך מבהיר לגולשת הטריה, שמחפשת באינטרנט קצת גיוון חברתי בטעם טוב, שרוב מה שמסתובב בצ`טים הם חזירי רשת תחמנים, שמחפשים בעיקר זיונים מזדמנים. זה בניגוד, מן הסתם, לגברים שמסתובבים בפאבים, למשל, ורק רוצים להכיר את אמא שלך, כדי לוודא שצבע ההזמנות לחתונה מזכיר את צבע העיניים שלה. המדריך מפרט את שיטות לחשוף את מזימותיהם הנואלות של חזרזירי הרשת, וכיצד להיזהר מהם.

מה שחסר במדריך, ובדיוק בשביל זה התכנסנו כאן, זה הנחיות לבחורה שרוצה רק לכייף. מה יש? למה לקחת כמובן מאליו שאני רוצה להימנע מהבריות עתירות ההורמונים, ששלוש דקות אחרי שעניתי להן ב"ערב טוב" רוצות לספר לי מה הן רוצות לעשות לי, ובאיזו תנוחה בדיוק? למה אני אמורה להעליב בחור, רק כי הוא מבקש את הכתובת המדוייקת שלי, כולל מספר הדירה, עוד בטרם אמרתי לו את שמי המלא? דיסקסתי את העניין ארוכות עם איזו חברה טובה, שיש לה ניסיון ניכר בשטח ההכרויות באינטרנט, ולהן המסקנות:

כנות היא המפתח להצלחה
שתפי פעולה עם בקשותיו של המשוחח: בתור התחלה ספקי את כל הפרטים - אמיתיים, בטח שאמיתיים - שיסייעו לו להגיע אלייך: שם מלא, כתובת, מספר הדרכון וכל מספרי הטלפון בהם אפשר לאתר אותך. אחרי שיעריך את כנותך, המשיכי למידע אינטימי: ילדותך העגמומית, האיברים שאת הכי לא אוהבת בגוף שלך והשיטות בהן שברו את לבבך לאחרונה. אם הוא החזיק מעמד ולא התנתק, תשכבי איתו.

הדדיות אינה הכרחית
הסתפקי במועט: אז מה אם אמרת לו את השם האמיתי, איפה את גרה ומתי את לבד בבית. זה לא אומר שהוא צריך להיחשף בחזרה בצורה שעוד עלולה להביך אותו או לגלות לך מיהו. הוא גבר שרמנטי ושתקן, איש של ביצוע ולא של דיבורי סרק. אם במקום להיחשף בחזרה הוא פשוט מציע להיפגש, תשכבי איתו.

היי נדיבה, זה משתלם
מלאי את הדיסק הקשיח במחשבך בתמונות שלך בלבוש מינימאלי ובלעדיו. כל מחזר חדש יקבל קיט מוכן שלך במיטב המחלצות שנתן לך הבורא. אם זה לא עושה את העבודה, הורידי את התמונות של קריסטל מערוץ המבוגרים בנטקינג ותעשי מונטאז` קטן. אנחנו באינטרנט, וזה מותר. בחורים רציניים ידעו להעריך את זה, ואת כבר יודעת איך להודות לו.

שתפי את החברים
אם נקלעת לסייבר סקס משמים ומביך במיוחד, עם פרטנר שהמעוף הטקסטואלי שלו מתבטא בציטוט עילג ממיטב קלישאות הסקס של רם אורן, אל תנהגי כלפיו בגסות. עדינות ורגישות הן הרי שמך האמצעי. אופציית "חתוך והדבק" זמינה בכל יישום ממוחשב, וחבריך וחברותיך הטובים בוודאי יודו לך על השעשוע שזימנת להם. ומי יודע, אולי איזו חברה שלך בכל זאת תסכים לשכב איתו.

היי כלבתא נקמנית
אם מישהו התנהג אלייך בצורה מאוד לא הוגנת, כלומר, מימש עליך את מה שניסית לממש על אחרים, זה הזמן להתנהג בצורה בוגרת ולהחזיר לו כגמולו. צרי עימו קשר באמצעות חשבון ICQ אחר (בחורה מבית טוב צריכה לפחות חמישה שונים, ו"שירה" זה שם שעובד עליהם טוב) והעניקי לו את החוויה של חייו. עכשיו, כשאת יודעת מה עובד עליו, הבטיחי לו את הלילה של חייו אם רק יגיע אליך עכשיו, מייד, לביתך הקטן אשר בראש גבעה, ליד מצפה גריזים, שני קילומטרים אחרי מחנה האימונים של החמאס. ותבוא עכשיו, מותק, כי קר לי לבד (לא, אל תשכבי איתו יותר).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by